Silna skrzydłowa podpisała z polkowickim klubem kontrakt na kolejny sezon. – Jestem przekonana, że nadchodzący rok będzie dla nas jeszcze lepszy od minionego – mówi zawodniczka. 

Jako pierwszy kontrakt z polkowickim klubem na kolejny sezon podpisał trener Vadim Czeczuro. Ważna umowę ma także Natalia Bucyk. Dziś dołączyła do tej dwójki dołączyła Ewelina Gala, która wczoraj (22 maja) obchodziła urodziny. W zakończonym niedawno sezonie, w którym koszykarki MKS zajęły czwarte miejsce przegrywając walkę o brązowy medal z wrocławską ślęzą, Gala przebywała na parkiecie średnio 18,9 minuty. Zdobywała dla swojej drużyny średnio 7,3 punktu, a także notowała pięć zbiórek. W końcówce sezonu zawodniczka doznała kontuzji, która uniemożliwiła jej grę w meczach o medale. Z nią w składzie z całą pewnością potencjał naszego byłby zdecydowanie większy.

– MKS Polkowice to klub z wysokimi aspiracjami i dający mi możliwość dalszego rozwoju – mówi Ewelina Gala.

– Mimo kontuzji, jakiej doznałam pod koniec rozgrywek, klub wyraził chęci, abym pozostała w Polkowicach, dlatego bardzo się cieszę i z niecierpliwością czekam na przygotowania do nadchodzącego sezonu. Cieszę się też na dalszą współpracę z trenerem Czeczuro, który “odblokował” mnie po słabym początku sezonu. Jestem przekonana, że nadchodzący rok będzie dla nas jeszcze lepszy od minionego – dodaje zawodniczka.

Cały czas trwają negocjacje z innymi zawodniczkami. Wkrótce będziemy podawać informacje na temat kolejnych transferów.

Share This