Podczas meczu z Hatay BB na naszych kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Fotobudka, mikołajkowe konkursy oraz występ gościa specjalnego. Do Polkowic przyjedzie Mateusz Kufel – półfinalista „Mam Talent!” i jeden z najlepszych kozłujących freestylerów na świecie. 

Mateusz Kufel na mecz przyjedzie na zaproszenie Jacka Pawlewskiego i klubu. Jego pokazy są doceniane na całym świecie, dzięki czemu uchodzi za jednego z najlepszych kozłujących freestylerów na świecie. Do swoich występów zawsze podchodzi z ogromną precyzją i zaangażowaniem godnym sceny teatralnej, o czym będziecie mogli się przekonać już podczas meczu. 

Oprócz występu na kibiców czekać będą mikołajkowe atrakcje. Ci, którzy na spotkanie z Hatay BB przyjdą w czapce świętego Mikołaja otrzymają od naszego tygrysa bilet na kolejny mecz. Niewątpliwą atrakcją będzie fotobudka, która dostępna będzie dla kibiców od 18:00 d0 20:00. Liczymy na wiele spontanicznych zdjęć.

Kolejną fotograficzną atrakcją jest KONKURS, w którym nagrody ufundowała Gmina Polkowice. Zadanie jest proste – zabieracie telefon, idziecie na mecz, robicie selfie i wysyłacie do nas na adres klub@mkspolkowice.pl w treści maila wpisując „MIKOŁAJKI – KONKURS. Spośród przesłanych fotografii jedno, najlepsze zdęcie nagrodzimy t-shirtem rozgrzewkowym oraz biletami na kolejny mecz. Konkurs trwa do 8. grudnia.

O mikołajkową oprawę meczu zadba nasz prowadzący Jacek Pawlewski, Mateusz Kufel, Wild Cats Cheerleaders oraz Wasza ulubiona maskotka – polkowicki tygrys, który nadal nie ma imienia. Przypominamy, że ciągle trwa konkurs, którego szczegóły znajdziecie tutaj —>https://kosz.mkspolkowice.pl/news,580,KONKURS-wymysl-imi%C4%99-dla-tygrysa-i-zgarnij-nagrody!.html

Nasze euroligowe Mikołajki odbędą się już 7 grudnia o godzinie 19. Przeciwnikiem „pomarańczowych” będzie Hatay BB. Zapraszamy do hali przy Dąbrowskiego 1A.

Share This