EuroCup na start!

PAŹDZIERNIKA, 2019

Europejskie rozgrywki wracają do Polkowic. W meczu inaugurującym rywalizację w EuroCup Women mistrzynie Polski zmierzą się z tureckim Kayseri.

Turcja to jeden z hegemonów na mapie koszykówki kobiet. Dalekie podróże w najdalsze zakątki Europy nie zniechęcają tamtejszych zespołów do licznego udziału w rozgrywkach międzynarodowych. Na pierwszy mecz pucharowy do Polkowic przyjechała drużyna z oddalonego o ponad 2900 km Kayseri. Udział w fazie grupowej Turczynki wywalczyły sobie w barażowym starciu ze Spartakiem M.O. Noginsk. W dwumeczu najlepiej punktującą zawodniczką była Amerykanka Shacobia Shaunte Barbee, która w obu spotkaniach zdobyła łącznie 44 punkty.

CCC Polkowice na początek rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet zanotowało dwa zwycięstwa i porażkę. Pomarańczowe dość późno skompletowały skład i są na początku drogi w budowaniu optymalnej formy. Inauguracja EuroCup będzie dla mistrzyń Polski trudnym sprawdzianem, który bardzo chcą zakończyć zwycięstwem.

Początek spotkania w środę, 16 października o godzinie 19:00 w Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1A. Zapraszamy na mecz!

Informacja o biletach:

Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 17:00 w kasie przy wejściu do hali. Płatność możliwa jest wyłącznie gotówką.

Bilet ulgowy: 6 zł

Bilet normalny: 12 zł