Szukasz nowych doświadczeń zawodowych? Kochasz sport i koszykówkę? Jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania? Masz doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie pewną propozycję – pracuj z nami!

Twoje przyszłe obowiązki:
– organizacja meczów i eventów klubowych,
– czynne uczestnictwo w promocji klubu,
– pomoc w administracji klubowej,
– czuwanie nad funkcjonowaniem biura,
– kontrola zaopatrzenia Klubu,
– koordynacja sprzedaży biletów.

Przyjmiemy Cię do naszego zespołu, ale musisz:
– być osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i dyspozycyjną,
– chętnie angażować się w nowe projekty,
– dobrze znać język angielski w mowie i piśmie,
– mieć prawo jazdy kat. B,
– posiadać doświadczenie w organizacji imprez sportowych,
– mieć otwarty umysł na ciekawe projekty,
– podobnie jak my, dbać o przyjazną atmosferę w pracy.

Zalety pracy w naszym Klubie:
– nigdy nie narzekamy na nudę,
– nie brakuje nam wyzwań,
– stale się rozwijamy,
– dbamy o przyjazną atmosferę,
– uczestnictwo w rozgrywkach rangi mistrzowskiej,

Nie ukrywamy – praca w klubie sportowym wymaga dużego zaangażowania, ale niesie za sobą także wiele pozytywnych doświadczeń. Być może wkrótce to Ty będziesz wspólnie z nami tworzył niezapomniane wydarzenia sportowe i staniesz się częścią naszego Klubu. Jeśli chcesz wspólnie z nami pracować na sukcesy drużyny oraz własne, wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Dokumenty prosimy przesłać na adres: klub@mkspolkowice.pl w tytule wpisująć “PRACA!”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Do CV prosimy dołączyć formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”