Po dwóch meczach rozegranych w Polkowicach w półfinałowej rywalizacji CCC z Artego Bydgoszcz jest 1:1. Teraz rywalizacja przenosi się do Bydgoszczy, gdzie zostaną rozegrane kolejne dwa spotkania w serii. W niedzielę 6 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się pojedynek numer 3, a dokładnie 24 godziny później dojdzie do starcia numer 4.
Oczywiście liczymy na to, że “pomarańczowe” wygrają oba spotkania w Bydgoszczy i już w poniedziałek zapewnią sobie awans do finału Tauron Basket Ligi Kobiet!
– Taki mamy plan, chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to trudne zadanie. Jeśli jednak zagramy tak agresywnie i tak dobrze w obronie, jak w meczu nr 2 w Polkowicach, to jesteśmy w stanie osiągnąć swój cel – mówi Teja Oblak, rozgrywająca CCC.
Spotkania numer 3 i 4 w Bydgoszczy nie będą, niestety, transmitowane w telewizji. Pozostaje jedynie śledzenie statystyk na oficjalnej stronie internetowej ligi, www.basketligakobiet.pl.
Terminarz półfinałowej serii CCC Polkowice ? Artego Bydgoszcz
Mecz nr 1: CCC Polkowice – Artego Bydgoszcz 57:61
Mecz nr 2: CCC Polkowice – Artego Bydgoszcz 71:44
Mecz nr 3: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice (6 kwietnia, godz. 17:00)
Mecz nr 4: Artego Bydgoszcz – CCC Polkowice (7 kwietnia, godz. 17:00)
ewentualnie
Mecz nr 5: CCC Polkowice – Artego Bydgoszcz (12 kwietnia)
Serię wygra zespół, który jako pierwszy zwycięży w trzech spotkaniach.