W piątek poznaliśmy wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klub Polkowic w roku 2015. W każdej z kategorii nasi przedstawiciele znaleźli się w najlepszej trójce.

W gronie najpopularniejszych sportowców drugie miejsce zajęła Angelika Stankiewicz. Tuż za pudłem uplasowały się Roksana Schmidt, a Agnieszka Majewska zajęła piąte miejsce. Wśród najpopularniejszych trenerów drugie i trzecie miejsce przypadło w udziale naszym reprezentantom. Drugi był Vadim Czeczuro, trener pierwszego zespołu, a trzeci prowadzący grupy młodzieżowe, Zdzisław Wanecki. Z kolei wśród najpopularniejszych klubów nasz MKS zajął drugie miejsce.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i gratulujemy Bartoszowi Skwarskiemu i polkowickiemu Klubowi Karate Tradycyjnego, którzy okazali się bezkonkurencyjni we wszystkich kategoriach.