W meczu piątej kolejki drużyna CCC Polkowice zmierzy się z wicemistrzyniami Polski z Krakowa. Zapowiada się atrakcyjne widowisko. Początek meczu o 19:00.

Wiślaczki po czterech kolejkach mają na koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę Pokonały Widzew Łódź, Energę Toruń oraz Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Jedyną porażkę poniosły w meczu pierwszej kolejki, kiedy to niespodziewanie musiały uznać wyższość PGE MKK Siedlce. Wiślaczki prowadzone przez Krzysztofa Szewczyka, który pracował przed laty w naszym klubie, zajmują w tabeli Basket Ligi Kobiet 4. miejsce. Liderką w zdobyczach punktowych w ekipie spod Wawelu jest hiszpańska rzucająca Leonor Rodriguez, która notuje średnio 13,5 punktu na mecz. średnią 11 „oczek” może się z kolei pochwalić druga snajperka z Krakowa – środkowa z USA Cheyenne Sernina Parkier.

Wisła ma w składzie także wiele innych groźnych koszykarek, co sprawia, że szykuje się ciekawy pojedynek. Wierzymy w nasz zespół i liczymy na wsparcie polkowickich kibiców. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 w Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach. Spotkanie będzie transmitowane na antenie TVP Wrocław.

KK