Inessa Majchrzak

wszechstronna tancerka (od 4 roku życia),
choreograf, właściciel i trener w szkole tańca

założycielka grupy Chearleaders CCC Polkowice.

Wielokrotna mistrzyni turniejów Ogólnopolskich, Międzynarodowych, Mistrzostw Okręgu i Festiwali w różnych stylach tanecznych (freestyle, taniec towarzyski, show dance).

Weronika

chodzę do SP nr 4 do klasy IIID gimnazjalnej
o profilu matematyczno-informatycznym.

Moim hobby jest taniec, jazda na łyżwach i rolkach oraz bieganie.
Moim marzeniem jest poznawanie różnych języków i zwiedzenie Świata.
Mottem życiowym, które mi w tym pomaga są słowa Walta Disney’a
„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać”.

Pola

chodzę do Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach do klasy 7b.
Od zawsze interesuję się muzyką i tańcem, lubię tez sporty zimowe.
Myślę o technikum turystycznym oraz studiach związanych z turystyka. Dzięki temu
mogłabym zwiedzać świat, a w przyszłości mieszkać za granicą.
Moje motto to „Tylko w ciemności możesz zobaczyć gwiazdy”.

Karolina

uczęszczam do SP4 w Polkowicach do klasy III B gimnazjum na profil dwujęzyczny.
Moje hobby to taniec oraz gra na pianinie.
Marzę o założeniu w przyszłości gabinetu chirurgiczno-kosmetycznego oraz  podróżowaniu po świecie.
Moje motto to „Przeszkodą do szczęścia jest nadzieja na zbyt wielkie szczęście”.

Kaja

Chodzę do SP nr 4 w Polkowicach do klasy III B (klasa dwujęzyczna).
Moją największą pasją jest granie na gitarze elektrycznej muzyki : rock, metal oraz blues. Marzę o własnym zespole muzycznym i zagraniu na dużej scenie wraz ze sławną gwiazdą muzyki rockowej.
W pokonywaniu codziennych problemów pomagają mi słowa Stevena Tylera
„Ludzie, zaślepieni ambicją, zbyt często nie dostrzegają dobrych stron złych rzeczy” oraz „Za piekło.. obyśmy bawili się tu nie gorzej niż po drodze.”

Adriana

uczęszczam do SP nr4 w Polkowicach do klasy III A (profil ogólny z modułem przyrodniczym). Moją pasją jest taniec oraz robienie manicure hybrydowego.  W przyszłości chciałabym rozwijać się tanecznie, podróżować i pójść na studia. Moje motto: ,,Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia”.

Nicole

Na co dzień uczęszczam do SP nr 1 w Polkowicach, gdzie uczę się w klasie VII A.Moją pasją jest taniec i fotografia – to one pozwalają mi na wyjście poza ogólne schematy, sprawiając, że jestem w stanie pokazać własną indywidualność oraz pogląd na świat. W przyszłości chciałabym spełniać się w dziedzinie fotografii zgłębiając tajemnice innych kultur i krajów – podróże i fotografia to moje plany na przyszłość, które pozwolą mi na realizacje moich marzeń i rozwój osobisty.
Moim mottem życiowym są słowa francuskiej projektantki mody Coco Chanel, które każdego dnia motywują mnie do działania – „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć”.

Hania

uczęszczam do SP nr 4 w Polkowicach do klasy III B z profilem dwujęzycznym. Moim zainteresowaniem jest taniec oraz muzyka. W przyszłości chciałabym rozwijać się tanecznie oraz otworzyć własną restauracje. Moje motto: „Nasze szczęście zależy od nas samych”.

Amelia

uczę się SP nr 4 w klasie III D (tabletowa profil matematyczno informatyczny). Lubię przedmioty ścisłe zwłaszcza chemię. Zawsze byłam silnie związana z muzyką. Uczęszczałam do szkoły muzycznej na lekcję gry na skrzypcach oraz zajęcia wokalne. Z własnej chęci realizuję moją muzyczną pasję poprzez grę na ukulele i oczywiście taniec. Moje plany na przyszłość to dalsza nauka w liceum ogólnokształcącym, po czym studia związane z architekturą, lub rozwijanie się na odpowiednim kierunku muzycznym. Moje motto życiowe: „Żyj dziś bo wczoraj nie wróci, a jutro może nie nadejść.”