AZS Uniwersytet Gdański kolejnym przeciwnikiem

9

PAŹDZIERNIKA, 2019

W 2. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet do Polkowic przyjedzie beniaminek rozgrywek, AZS Uniwersytet Gdański.

Mistrzynie Polski od udanej inauguracji rozpoczęły sezon 2019/2020. We własnej hali CCC Polkowice pokonało CosinusMED Widzew Łódź 79:57. W kolejnym starciu przeciwnikiem będzie AZS Uniwersytet Gdański, beniaminek Energa Basket Ligi Kobiet. Niekwestionowanym faworytem środowego meczu będą podopieczne trenera Marosa Kovacika.

Sylwetka rywala

W zespole z Gdańska grają tylko i wyłącznie polskie zawodniczki. Średnia wieku zgłoszonych koszykarek wynosi nieco ponad 25 lat. Większość z nich stawia dopiero pierwsze kroki na parkietach ekstraklasy, a pozostałe w przeszłości mają za sobą jedynie epizody w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trenerem gdańszczanek jest Włodzimierz Augustynowicz, z którym AZS wywalczył awans z 1 ligi. W debiucie przegrały z ekipą z Gorzowa Wielkopolskiego 65:101.

Początek meczu z AZS Uniwersytet Gdański w środę, 9 października o godzinie 19:00 w Hali Sportowej SP2 przy ul. Dąbrowskiego 1A. Zapraszamy wszystkich polkowiczan do wspierania Pomarańczowych.

 

Informacja o biletach:

Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 17:00 w kasie przy wejściu do hali. Płatność możliwa jest wyłącznie gotówką.

Bilet ulgowy: 6 zł

Bilet normalny: 12 zł

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Share This