Zapraszamy na euroligowe Mikołajki

Wtorek, 05 Grudzień 2017, 16:32:01

Zapraszamy na euroligowe Mikołajki

Już w środę drużyna CCC Polkowice podejmie na własnym parkiecie Dynamo Kursk – zespół aktualnych mistrzów Euroligi Kobiet. Podczas meczu na naszych kibiców czekać będzie wiele mikołajkowych niespodzianek.

Świąteczny klimat opanował już całe Polkowice. Pierwszy przystanek w drodze do świąt Bożego Narodzenia to oczywiście Mikołajki, na które zapraszamy do naszej hali. W środę 6 grudnia nie zabraknie nie tylko emocji podczas euroligowego starcia CCC Polkowice z Dynamo Kursk, ale także atrakcji i prezentów.

Specjalnie na nasz mikołajkowy mecz do Polkowic przyjedzie Piotr Grabowski, który przygotował dla naszych kibiców efektowny pokaz wsadów. „Grabo” z piłką potrafi zdziałać cuda. Na co dzień występuje na wielu pokazach w Polsce i za granicą, a jego umiejętności mogą mu pozazdrościć nawet gracze NBA. Występ odbędzie się w przerwie między 2 a 3 kwartą spotkania.

Oprócz Piotrka Grabowskiego do Polkowic przyjedzie także Święty Mikołaj, który w worku przywiezie przesłodkie krówki, a niektóre z nich skrywać będą niespodziankę. Kibice, którzy znajdą na papierkach specjalne oznaczenie odbiorą od nas drobny prezent z gadżetami CCC Polkowice.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w korytarzu hali czekać będzie fotobudka, w której każdy będzie mógł wykonać spontaniczne zdjęcie z naszym polkowickim tygrysem.

Kibice zgromadzeni w hali powinni zachować czujność podczas prezentacji drużyn, ponieważ każda z zawodniczek wyrzuci w trybuny nasz pomarańczowy t-shirt.

Nagrody dla publiczności przygotowali także nasi Partnerzy. Spośród  kibiców zgromadzonych w hali wylosujemy bon o wartości 100 zł na zakupy do lubińskiej Cuprum Arena oraz trzymiesięczny karnet do Fitareny w Polkowicach.

Nasze euroligowe Mikołajki będą pełne atrakcji! Dla polkowickiej drużyny najlepszym prezentem będzie hala pełna kibiców, którzy wspomogą koszykarki CCC Polkowice głośnym dopingiem. Z pewnością Wasze wsparcie pomoże w walce z najlepszym zespołem ostatniej edycji Euroligi Kobiet. Na spotkanie z Dynamo Kursk zapraszamy już w środę, 6 grudnia o godzinie 19:00 do Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1A.

Bilety na mecz w cenie 12 zł normalny i 6 zł ulgowy będą sprzedawane w kasie hali od godziny 17:00.