Toyotą Avensis po tytuł mistrzowski

Czwartek, 05 Październik 2017, 21:59:36

Toyotą Avensis po tytuł mistrzowski

Dziś Grzegorz Dobrygowski, właściciel firmy Dobrygowski Toyota Lubin przekazał koszykarkom CCC Polkowice kluczyki do 12 pachnących nowością samochodów marki Toyota Avensis. – To bardzo komfortowe auta, którymi wygodnie można dojechać do celu – mówi Wiesław Kozdroń, prezes Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice.

- Dziś jest szczególny dzień dla naszej firmy. Długo się zastanawialiśmy zanim zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z koszykarkami CCC Polkowice. Uznaliśmy, że to świetna forma promocji, bo zespół reprezentuje bardzo wysoki poziom sportowy. Firma CCC to nasz duży partner handlowy, synonim wysokiej jakości. Gdy CCC się za coś bierze, to zawsze jest to robione w sposób bliski perfekcji. Z naszych analiz wynika, że zespół koszykarek ma duże szanse na mistrzostwo Polski, gdyby zespół wywalczył tytuł to byłoby to z marketingowego punktu widzenia dla nas świetne – mówił podczas dzisiejszego eventu Grzegorz Dobrygowski.

- Toyoty Avensis to wygodne, komfortowe samochody. Bardzo dziękuję naszym sponsorom, firmie CCC i gminie Polkowice za wsparcie. Bez niego nie mielibyśmy tak komfortowych warunków do pracy i osiągania wysokich celów sportowych, które sobie stawiamy. Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Toyota Dobrygowski Lubin. Toyoty Avensis to bardzo dobre auta – podkreślał prezes Kozdroń. Można śmiało wierzyć jego słowom, bo na co dzień jeździ tym autem.

Toyoty Avensis z całą pewnością zapewnią komfortową jazdę po tytuł mistrzyń Polski, który jest celem na ten sezon dla koszykarek CCC Polkowice. Po drodze można także zaliczyć efektowne występy w Eurolidze. Na to liczą wszyscy kibice pomarańczowych.

W trakcie dzisiejszego eventu uczestnicy mogli wziąć udział w intersującym quizie, w którym trzeba było wykazać się wiedzą na temat japońskiego producenta aut oraz koszykarskiej drużyny CCC Polkowice. W nagrodę za poprawne odpowiedzi na pytania w stylu – jakie medale mistrzostw Polski zdobyły koszykarki CCC, czy też jakie modele hybrydowe ma w ofercie Toyota – można było otrzymać ciekawe nagrody. Były też wspólne zdjęcia, w tym znak czasów – selfie – oraz interesujące kuluarowe rozmowy.

Po tak miłym początku nie pozostaje nic innego jak w równie radosnych nastrojach dojechać do mety sezonu 2017/2018, najlepiej na finiszu unosząc w górę puchar za mistrzostwo Polski.

KK

foto: e-legnickie.pl / Magdalena Sołtys