Kolejny trudny mecz przed naszym zespołem

Wtorek, 24 Październik 2017, 21:14:49

W trzeciej kolejce rozgrywek grupowych Euroligi polkowiczanki zmierzą się w Pradze z miejscowym ZVVZ USK. To rywal bardzo wymagający, ale z całą pewnością w zasięgu podopiecznych trenera Georgea Dikeoulakosa.

Bierzemy derby, mistrzynie pokonane!

Niedziela, 22 Październik 2017, 20:12:24

Fatalna seria przerwana. Po czterech porażkach z rzędu dziś podopieczne trenera Dikeoulakosa pokonały mistrzynie Polski z Wrocławia w ich hali. Ślęza przegrała 67:76.

Czas na derby

Sobota, 21 Październik 2017, 15:49:00

Mistrz i trzeci zespół poprzedniego sezonu zmierzą się już jutro w stolicy Dolnego Śląska w derbach województwa. Początek o godzinie 17.

Zagraliśmy dobry mecz, ale niestety przegraliśmy

Środa, 18 Październik 2017, 20:55:41

Kibice koszykówki w Polkowicach zobaczyli stojący na wysokim poziomie, pełen emocji pojedynek, w którym ich drużyna grała o wiele lepiej niż wcześniej. Niestety i tym razem polkowiczanki musiały uznać wyższość rywalek i uległy im 70:73.

Derby tuż tuż! Do Wrocławia z kibicami!

Środa, 18 Październik 2017, 12:19:52

Już w najbliższą niedzielę, 22 października derby Dolnego Śląska! Na mecz ze Ślęzą Wrocław chcemy pojechać z Wami!

Do Polkowic przyjeżdża węgierski Sopron

Wtorek, 17 Październik 2017, 15:57:01

Jutro druga kolejka Euroligi. Nasze dziewczyny zmierzą się z kolejnym bardzo wymagającym rywalem. Przyjdzie im stawić czoła węgierskiemu Sopronowi, który w pierwszej kolejce ograł mocny Galatasaray Stambuł.