Jest pierwsze zwycięstwo w Eurolidze!

Środa, 01 Listopad 2017, 21:26:56

W czwartej kolejce Euroligi nasze dziewczyny odniosły pierwsze zwycięstwo. Polkowiczanki pokazały dziś charakter i serce do gry. Mimo trudnych momentów nie poddały się i pokonały rywalki 71:66. O końcowym wyniku zdecydowała ostatnia kwarta wygrana przez nasz zespół 27:17.

O pierwsze zwycięstwo

Wtorek, 31 Październik 2017, 09:04:39

Jutro czwarta kolejka Euroligi. Nasze dziewczyny zagrają z francuskim Bourges, zespołem, który w trzech dotychczasowych meczach odniósł jedno zwycięstwo oraz dwukrotnie przegrał.

Siedlce odprawione z kwitkiem

Sobota, 28 Październik 2017, 21:14:12

Nasze dziewczyny odniosły dziś trzecie zwycięstwo w siódmym meczu Basket Ligi Kobiet. Tym razem okazały się lepsze od PGE MKK Siedlce. Polkowiczanki pokonały rywalki 87:66 i tym samym zapisały na swoim koncie komplet punktów.

Angelika Stankiewicz i Weronika Gajda powołane do reprezentacji!

Piątek, 27 Październik 2017, 19:00:00

Dwie koszykarki CCC Polkowice zostały powołane na listopadowe mecze reprezentacji Polski. Już 11. listopada kadra rozpocznie walkę o występ na turnieju EuroBasket Women 2019.

Tylko zwycięstwo

Piątek, 27 Październik 2017, 17:19:58

Nasze dziewczyny nie zwalniają meczowego tempa. Ledwie co wróciły z Pragi, gdzie w starciu euroligowym musiały uznać wyższość gospodyń, a już jutro przyjdzie im rozegrać kolejny pojedynek Basket Ligi Kobiet – z PGE MKK Siedlce.

Porażka po zaciętym meczu

Środa, 25 Październik 2017, 21:42:23

Nie udało się dziś pokonać mocnego zespołu z Pragi, ale nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony. O nieznacznym zwycięstwie ZVVZ USK – 72:66 – zdecydowała trzecia kwarta.