Czas inauguracji tuż tuż

Środa, 20 Wrzesień 2017, 13:31:25

Mozolne oczekiwania na koszykarskie emocje dobiegają końca. Już jutro o 18.30 inauguracja sezonu 2017/2018 Basket Ligi Kobiet. Odmienione CCC Polkowice pod wodzą greckiego szkoleniowca, George`a Dikeoulakosa podejmą we własnej hali Pszczółkę Polski-Cukier AZS UMCS Lublin.

Rusza sprzedaż karnetów

Środa, 13 Wrzesień 2017, 20:11:43

Od 14 września kibice drużyny CCC Polkowice będą mogli zakupić karnet na sezon 2017/2018.

Akredytacje na start! Przyjmujemy wnioski

Piątek, 25 Sierpień 2017, 14:11:12

Już 22 września meczem z Pszczółką Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin zainaugurujemy w Polkowicach sezon 2017/2018. Na ten mecz i pozostałe porócz naszych kibiców zapraszamy oczywiście przedstawicieli mediów.

Antonija Sandrić ostatnim nabytkiem CCC Polkowice!

Wtorek, 15 Sierpień 2017, 14:06:38

Do trenującego w Polkowicach zespołu CCC wkrótce dołączy kolejna zawodniczka. Nową „pomarańczową" została Antonija Sandrić.

Przygotowania na start!

Sobota, 12 Sierpień 2017, 21:17:23

W poniedziałek 14 sierpnia CCC Polkowice rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2017/2018. Znamy już nazwiska wszystkich osób, które znajdą się w sztabie szkoleniowo-medycznym.

Grupy Młodzieżowe: Zebranie rodziców przed obozem w Kruszwicy

Poniedziałek, 31 Lipiec 2017, 10:55:24

W związku z wyjazdem koszykarek naszego klubu na obóz do Kruszwicy, zapraszamy rodziców uczestniczek na zebranie, które odbędzie się 9 sierpnia 2017 r. o godzinie 16:00.