Łatwo nie było, ale jest kolejne zwycięstwo

Sobota, 25 Listopad 2017, 21:20:31

Polkowiczanki jechały do Ostrowa Wielkopolskiego w roli faworytek i nie zawiodły. Gospodynie co prawda stawiły spory opór, ale ostatecznie musiały uznać wyższość naszych dziewczyn, którym uległy 63:68.

W Ostrowie pójść za ciosem

Piątek, 24 Listopad 2017, 20:23:50

Nasze koszykarki wróciły do Polski w świetnych nastrojach. Po wygranej w Eurolidze z utytułowanym Galatasaray czeka je ligowa potyczka z TS Ostrovią Ostrów Wielkopolski. W tym boju faworyt jest jeden – nasze CCC.

Wygraliśmy nad Bosforem. Brawo!

Środa, 22 Listopad 2017, 19:54:32

Pomarańczowe wracają z gorącego tureckiego Stambułu z kompletem punktów. Po doskonałej grze pokonały utytułowany Galatasaray 72:67. Za dzisiejszy występ nalezą im się wielkie brawa, bo wykonały świetną robotę!

Do Ostrowa Wielkopolskiego z kibicami!

Środa, 22 Listopad 2017, 11:51:46

Trwają zapisy na wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego.

Czas na turecki test

Wtorek, 21 Listopad 2017, 22:26:32

Przed nami piąta kolejka Euroligi. Nasze dziewczyny zagrają na gorącym terenie, w Stambule z Galatasaray. Czeka je trudne zadanie, ale zapowiadają, że powalczą o wygraną.

Ważne zwycięstwo CCC Polkowice

Niedziela, 19 Listopad 2017, 21:05:23

Polkowickie koszykarki z przytupem wróciły do rozgrywek Basket Ligi Kobiet. W hicie kolejki Pomarańczowe pokonały mocny zespół z Torunia 70:50. Przez 30 minut mecz był w miarę wyrównany, ale ostatnią odsłonę zdominowały zawodniczki CCC.