DRUŻYNA

55 Theresa Plaisance Theresa Plaisance 18.05.1992 196 cm USA
77 Alysha Clark Alysha Clark 7.07.1987 180 cm USA / Izrael

Trenerzy CCC Polkowice

Imię / Nazwisko Data ur. Rola:
George Dikeoulakos George Dikeoulakos 26.01.1969 Trener
Karol Kowalewski Karol Kowalewski 9.03.1989 Asystent trenera
Petros Prekas Petros Prekas 9.03.1973 Asystent trenera
Marcin Indzierowski Marcin Indzierowski 28.02.1982 Kierownik drużyny
Vangelis Anyfantis Vangelis Anyfantis 11.04.1968 Trener przygotowania motorycznego
Tomasz Ruszkowski Tomasz Ruszkowski 14.02.1958 Trener odnowy biologicznej
Marek Urbanik Marek Urbanik 12.12.1993 Masażysta