Derby tuż tuż! Do Wrocławia z kibicami!

Środa, 18 Październik 2017, 12:19:52

Już w najbliższą niedzielę, 22 października derby Dolnego Śląska! Na mecz ze Ślęzą Wrocław chcemy pojechać z Wami!

Do Polkowic przyjeżdża węgierski Sopron

Wtorek, 17 Październik 2017, 15:57:01

Jutro druga kolejka Euroligi. Nasze dziewczyny zmierzą się z kolejnym bardzo wymagającym rywalem. Przyjdzie im stawić czoła węgierskiemu Sopronowi, który w pierwszej kolejce ograł mocny Galatasaray Stambuł.

Wisła za mocna, przegrywamy po raz czwarty

Niedziela, 15 Październik 2017, 21:15:13

W piątej kolejce Basket Ligi Kobiet wicemistrzynie Polski z Krakowa okazały się lepsze od naszego zespołu. Wisła prowadziła od pierwszej do ostatniej syreny. Popełniliśmy za dużo błędów w obronie i byliśmy za mało skutecznym zespołem, by wygrać z krakowiankami.

Czas na Wisłę

Sobota, 14 Październik 2017, 18:59:59

W meczu piątej kolejki drużyna CCC Polkowice zmierzy się z wicemistrzyniami Polski z Krakowa. Zapowiada się atrakcyjne widowisko. Początek meczu o 19:00.

Kontuzja kończy sezon Theresy Plaisance

Czwartek, 12 Październik 2017, 14:09:05

Theresa Plaisance z grymasem bólu zeszła z parkietu w 5. minucie meczu przeciwko Artego w Bydgoszczy. Upadek wywołał kontuzję, z którą zawodniczka będzie się zmagać przez najbliższe miesiące.

Inauguracja Euroligi niestety nieudana

Środa, 11 Październik 2017, 22:50:33

Wyprawa do Francji zakończyła się niepowodzeniem. Przez większą część meczu wydawało się, że mamy go pod kontrolą, ale w czwartej kwarcie to gospodynie były lepsze i ostatecznie pokonały nasze dziewczyny 65:60.