Setka pękła, ale to nie był łatwy mecz

Sobota, 16 Grudzień 2017, 23:47:42

50 punktów różnicy może sugerować, że nasze dziewczyny dominowały w dzisiejszym meczu z Eneą AZS od początku do końca. Tymczasem zwycięstwo 103:53 wcale nie przyszło łatwo.

Na koniec jedziemy do Poznania

Piątek, 15 Grudzień 2017, 13:34:23

W ostatnim meczu Basket Ligi Kobiet roku 2017 nasze dziewczyny zagrają w stolicy Wielkopolski z tamtejszą Eneą AZS. Polkowiczanki są zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

Porażka mimo świetnego początku

Środa, 13 Grudzień 2017, 20:45:17

Dzisiejszy mecz z francuskim zespołem ESVBA z Lille nasze dziewczyny rozpoczęły od prowadzenia 16:0. Niestety dość szybko roztrwoniły tę zaliczkę i ostatecznie to rywalki okazały się lepsze pokonując nasze dziewczyny 69:61. Doskonałą partie rozegrała Nevena Jovanovic, która ...

Zaczynamy euroligowe rewanże

Wtorek, 12 Grudzień 2017, 10:47:13

Pierwsza runda meczów grupowych Euroligi dobiegła końca. Jutro rozpocznie się runda druga. W pojedynku ósmej kolejki koszykarki CCC Polkowice zmierzą się na swoim parkiecie z francuskim ESBVA-LM. Polkowiczanki bardzo chcą zrewanżować się rywalkom za porażkę w pierwszej kolejce.

Do Poznania na zakończenie rundy

Poniedziałek, 11 Grudzień 2017, 20:52:50

Na zakończenie pierwszej rundy Basket Ligi Kobiet CCC Polkowice uda się na mecz do Poznania. Razem z nimi do stolicy Wielkopolski wybierają się nasi kibice. Trwają zapisy na wyjazd.

Hit dla Polkowic, Gdynia pokonana

Niedziela, 10 Grudzień 2017, 20:50:10

Basket 90 Gdynia rzucił dziś na szalę wszystko co miał do dyspozycji. Przyjezdne grały ambitnie i z wielkim zaangażowaniem, ale miały za mało argumentów by zagrozić naszym dziewczynom. Polkowiczanki wygrały 82:64 i tym samym zanotowały siódme zwycięstwo w Basket Lidze Kobiet.